Wczasy nad rzeką czarną w Sielpi Wielkiej

Jedną z interesujących propozycji turystycznych jakie proponuje województwo świętokrzyskie jest ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Zlokalizowane na Wzgórzu Koneckim w towarzystwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe gwarantują bardzo urokliwe walory przyrodnicze. Roztaczające się wokół Zalewu zapachy olejków sosnowych tworzą niespotykany mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy układu oddechowego.
Turyści odwiedzający Sielpię, którzy cenią czynną formę wypoczynku mogą bez kłopotu zaplanować dużo wycieczek do najbardziej ciekawych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do ciekawych miejsc, które obowiązkowo warto odwiedzić należy między innymi, Park Jurajski w Bałtowie, Klasztor na świętym Krzyżu a także Jaskinia Raj nieopodal Chęcin. Na turystów wypoczywających w Sielpi czekają również odpowiednio oznaczone trasy rowerowe, wiodące po najpiękniejszych ostępach leśnych Wzgórza Koneckiego.Wypoczynek w ośrodku zlokalizowanym w Sielpi to doskonała propozycja dedykowana zarówno dla rodzin z najmłodszymi dziećmi jak i seniorów. Oprócz możliwości wypoczynku na dobrze zadbanej plaży i kąpieli w zalewie mogą liczyć na dużo ciekawych atrakcji, które uprzyjemnią im urlop nie wyłącznie podczas słonecznych, ale nawet deszczowych dni.
Idealną propozycję dla turystów preferujących spokojny wypoczynek z dala od hałasu miejskiego z pewnością stanowić mogą domki letniskowe znajdujące się tuż przy zbiorniku wodnym. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu gwarantują bardzo dobre warunki lokalowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich miesięcy, już można zarezerwować sobie na wyłączność jeden z domków i mieć gwarancję dobrej bazy noclegowej podczas nadchodzącego urlopu.


Dużo więcej odszukasz pod tym adresem:: co myślicie Sielpia noclegi?